• Samorząd Uczniowski - archiwum

• WYBORY ZA NAMI

Dnia 28 września odbyły się demokratyczne wybory do zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory do SU poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, na których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartach.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą okazało się, że przewodniczącą SU została wybrana Hanna Rosiak- uczennica klasy 7b, zastępcą Maja Wrzesińska- uczennica klasy 7a. Pozostałymi członkami zostali:

Ewa Gontowicz

Maja Rawiak

Senie Shukrieva

Nadia Brzezińska

Wiktoria Fajdek

Marika Kaczmarek

Lena Krzemińska

Gabriela Makara

Paulina Szol

Wiktoria Szuciak

Amelia Woźny

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została p. Aleksandra Bajak.

ROK SZKOLNY 2018/2019

"CZŁOWIEKU, PODAJ ŁAPĘ"

Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę karmy dla psów z „Przytuliska” w Witnicy. Jeżeli chcesz pomóc zwierzakom, podpisz i przynieś karmę do sali nr 12 albo 7.  Karmę zbieramy w każdy ostatni piątek miesiąca. Za przyniesioną karmę  otrzymasz punkty z zachowania.

ZBIERAMY NAKRĘTKI

Gorąco przypominamy o zbieraniu nakrętek!

Zawsze przed wrzuceniem nakrętki do kosza, przypomnij sobie, że zbierając je (sala nr 12) pomagasz chorym i chronisz środowisko!

TO NIC NIE KOSZTUJE, A TAK WIELE DAJE!

Od października 2018r. do maja 2019r. zbieramy nakrętki plastikowe dla chorego na Zespół Downa Antosia Lis z Witnicy.

Dziękujemy uczniom z klasy 2a za pomoc :)!

SZALONY DZIEŃ Z WĄSEM

Dnia 24.09.2018 szkołę "opanowały" wymyślne i kolorowe wąsy. Większość chłopców wykazała się dużą sprawnością manualną i pomysłowością. Były wąsy malowane, doczepiane, przyklejone i na gumce, wąsy sumiaste, szlacheckie, zakręcone, przystrzyżone...
          Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

CZAS WYBORÓW

Dnia 21.09.2018r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego oraz wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone ciekawą kampanią wyborczą – wyłonieni kandydaci do samorządu przygotowali oryginalne plakaty wyborcze, na których przedstawili najważniejsze punkty swojego programu wyborczego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV -VIII naszej szkoły. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego kandydata spośród zgłoszonych wcześniej przez poszczególne zespoły klasowe. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję,  a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

przewodnicząca SU - Julia Rosiak

opiekunowie: Aleksandra Bajak