Sukcesy
SUKCESY
SUKCESY
GMINNY KONKURS "NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH"
- II MIEJSCE DRUŻYNY -
LUBUSKIE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE
nominacja do etapu wojewódzkiego w kategorii INSTRUMENTALIŚCI
- Zofia Jaworska -
........................................
POWIATOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
KLASY - VII/VIII – 2009 i mł.
1. II MIEJSCE – PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW -09.02.2024 -Kostrzyn
SKŁAD ZESPOŁU: Horbejczuk Oskar, Ogórek Julian, Polinowski Damian, Mikisz Grzegorz, Szepaniak Kacper, Horbejczuk Kornel, Mitruk Antoni, Kamiński Bartłomiej.
V -VIII MIEJSCE – PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW – KOSTRZYN
2. III MIEJSCE – PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT-06.02.2024 -Deszczno
SKŁAD ZESPOŁU: Bury Ewa, Chaj Antonina, Ciemcioch Pola, Siuciak Oliwia, Piwkowska Hania, Wysoczańska Hania, Żurawska Nina, Stojanowska Lena, Tarasiewicz Michalina, Surma Gabriela.
V MIEJSCE – PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT– KOSTRZYN
........................................
POWIATOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY
IGRZYSKA DZIECI
KLASY - VI/V/IV – 2011 i mł.
1. IV MIEJSCE – PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT -22.01.24 -BOGDANIEC
IV MIEJSCE – PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT -BOGDANIEC
SKŁAD ZESPOŁU: Korzeniowska Jagoda, Kupisz Zuzanna, Siwa Weronika, Surma Gabriela, Tarasiewicz Michalina, Gołas Wioletta, Posiewka Maja, Czulak Agnieszka, Wysoczańska Magda.
2. IV MIEJSCE – PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – 15.01.24 - KOSTRZYN
V MIEJSCE – PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW – BOGDANIEC
SKŁAD ZESPOŁU – Chołodnicki Szymon, Ksawery wesołowski, Heinze Jan, Maliński Hubert, Głowiński Jakub, Rekawek Jakub, Smyk Patryk, Mrzewka Hubert, Woźniak Oliwier, Kałużny Aleksander, Michowicz Wojciech.
........................................
Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych
Do konkursów rejonowych zakwalifikowali się:
Język polski
Lena Stojanowska 8a
Hanna Wysoczańska 8a
Język angielski
Hania Wysoczańska 8a
Wojtek Hładyszewski 7a
Olivier Woźniak 6c
Hubert Ogórek 6c
Dodatkowo do konkursu rejonowego BRD zakwalifikowały się:
Jagoda Korzeniowska - 6a
Daria Wysoczańska - 6c
Magda Wysoczańska - 6c
Emilia Lubik - 7a
Gratulujemy uczniom i ich opiekunom!........................................
MOJE LITERACKIE FASCYNACJE
III MIEJSCE Kornelia Kucharska
........................................
ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH
- gminny konkurs ekologiczny -
III MIEJSCE Nadia Chołodnicka
...................................................
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (2009/10) -
TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW – BOGDANIEC 07.11.2023
I Miejsce – Mistrz powiatu gorzowskiego
Skład: 1.Oskar Horbejczuk – klasa 8a
2. Julian Ogórek – klasa 8a
3. Kornel Horbejczuk -klasa 7b
IGRZYSKA DZIECI (2011/12) –
TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW - BOGDANIEC
I Miejsce – Mistrz powiatu gorzowskiego
Skład: Ksawer Wesołowski -klasa 6b
Sebastian Romańczuk -klasa 5a
LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
- Półfinał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży – Górki Noteckie – 23/24.11.2023 -
Tenis stołowy chłopców.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – I Miejsce – awans do finału wojewódzkiego.
IGRZYSKA DZIECI – III Miejsce - awans do finału wojewódzkiego.
Opiekun: Dariusz Kozubski
........................................
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
LIPKI WIELKIE
Laureatka kl. 5-8 Agnieszka Czulak
Wyróżnienie kl. 1-4 Aleksandra Gibulska
............................................................
GMINNY DZIEŃ SPORTU
wrzesień 2023
60m dziewcząt (kl.5-6) – Jagoda Korzeniowska -9,16 sek. - I miejsce
60m chłopców( kl.5-6) – Jan Heinze – 8,84 sek. -I miejsce
100m dziewcząt (kl.7-8) – Hania Piwkowska -15,00 sek. -I miejsce
Oliwia Siuciak -15,30 sek. - III miejsce
100m chłopców (kl.7-8) – Oskar Horbejczuk – I miejsce
400m dziewcząt (5-8) – Gabriela Surma - 1,21 min. - III miejsce
Skok wzwyż dziewcząt (kl.5-8) – Hania Piwkowska – 1,30m
Skok wzwyż chłopców (kl.5-8) – Julian Ogórek – 1,35m
Skok w dal dziewcząt (kl.5-6) – Gabriela Surma -3,59m – II miejsce
Skok w dal chłopców (kl.5-6) – Hubert Mrzewka – 3,87m – II miejsce
Skok w dal chłopców (kl.7-8) – Oskar Horbejczuk -4,36m – II miejsce
Bieg sztafetowy dziewcząt 4x100m (kl.5-8) – skład: Anna Dyrcz, Jagoda Korzeniowska, Oliwia Siuciak, Hanna Piwkowska – 1,01min
Bieg sztafetowy chłopców 4x100m (kl.5-8) – Bartosz Czernecki, Jan Heinze, Korneliusz Horbejczuk, Oskar Horbejczuk – 1,00 min