• Samorząd Uczniowski

Celina Dzikowska – 111

<<<<<>>>>><<<<<>>>>><<<<<>>>>

2023-10-02
            Dziś odbyły się wybory samorządowej reprezentacji szkoły. W wyniku głosowania wyłonił się skład Rady Samorządu Uczniowskiego:
          - Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Hanna Wojdyła (klasa VIIb)
          - Zastępca – Nina Żurawska (klasa VIIIa)

W skład Rady SU wchodzą:

- Hanna Piwkowska (klasa VIIIa)
          - Maja Wydra (klasa VIa)
          - Bartłomiej Kamiński (klasa VIIb)

NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY i ŻYCZYMY OWOCNEJ PRACY!

ROK 2023/2024

<<<<<>>>>><<<<<>>>>><<<<<>>>>

ROK 2022/2023

NOWE DZIAŁANIA W I SEMESTRZE

Samorząd Uczniowski zrealizował kolejne zaplanowane na początku roku szkolnego działania.

Dzień 6 grudnia "Mikołajki" został ogłoszony "Dniem z czapką lub elementami świątecznymi".

Z okazji Bożego Narodzenia odbył się konkurs na świąteczny wystrój klasy.

W styczniu, tuż przed feriami zimowymi, Samorząd zorganizował bal karnawałowy w dwóch grupach - dla klas 1-4 i klas 5-8.

Opiekunowie SU - Łukasz Kułak

Artur Maśnik

CAŁA SZKOŁA KIBICUJE "NASZYM"

20 listopada rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Wszyscy możemy śledzić na bieżąco wyniki rozgrywek na przygotowanej przez uczniów SU tablicy wyników. Będzie ona na bieżąco aktualizowana.

Zapraszamy!

Dzisiaj (22.11.2022) kibicujemy naszej drużynie, która rozegra swój pierwszy mecz z Meksykiem. Jesteśmy przygotowaniwink

RELACJA Z DZIAŁAŃ

Samorząd Uczniowski na bieżąco realizuje zaplanowane w Planie pracy działania.

Z okazji Dnia Chłopaka przygotowano okolicznościową gazetkę.

Dnia 13 października przed Dniem Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zorganizował apel, na którym wręczono nauczycielom okolicznościowe dyplomy. Oprócz tego wspólnie ze świetlicą szkolną wykonano metrową kartkę z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły, która została wyeksponowana w holu głównym szkoły.

Wspólnie z Zespołem ds Promocji Szkoły w Dniu Patrona Szkoły 18 października na parterze przygotowano wystawę wszystkich szkolnych kronik od powstania placówki po dzień dzisiejszy. Wystawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów oraz rodziców.

W przeddzień Święta Zmarłych delegacja SU zapaliła znicze przed obeliskiem zmarłych witnickich nauczycieli oraz symbolicznym grobem żołnierzy polskich poległych w walce o wolność Ojczyzny.

Z okazji Święta Niepodległości uczniowie SU wykonali biało-czerwone kotyliony dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Opiekunowie SU - Łukasz Kułak

Artur Maśnik

WYBORY ZA NAMI

W dniu 26 września odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, którym została uczennica klasy 8c Dominika Pilarczyk.